Tymczasowe forum managera ILM!

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-03-27 15:31:42

dxx

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-27
Posty: 29
Punktów :   

OGŁOSZENIE DOTYCZĄCE ILM

Witam, mam ważny komunikat. Otrzymałem od losu wielką sznę i nie mogę jej zmarnować. Mianowicie wyjeżdżam na 3-miesięczny kurs informatyczny do Niemiec. Pierwszy plan był taki, że podacie składy, ja zasymuluje pozostałe mecze do końca sezonu i podam wyniki. Nastąpiła zmiana planów, gdyż swoją pomoc zaoferował mi Davixx. On poprowadzi wszystkie mecze do zakończenia sezonu, z wyjątkiem swoich. Ja wraca z Niemiec 23 czerwca, więc począwszy od 24 czerwca rozgrywane będą mecze Pogoni po 2 dziennie, z wyłączonym zmęczeniem. Davixx otrzymał już ode mnie symulator. W odpowiedzi na zarzuty, które zaraz by napłynęły, wyjaśniam jak będzie ze sprawą poznania przez Davixxa levelów zawodników waszych drużyn. Davixx dostaje roczny zakaz kupowania piłkarzy z Orange Ekstraklasy. Przez ten zcas wszystkie te levele zmienią się w bardzo dużym stopniu. Davixx nie poznał leveli swojej drużyny, więc wam także nie pokażę leveli waszych drużyn. Przepraszam za zainstaniałą sytuację, ale ten wyjazd na szkolenie jest dla mnie życiową szansą, której nie mogę zamrnować. Mam pewność, że Davixx godnie mnie zastąpi. Od dziś do 24 czerwca to on jest administratorem ILM i może zwalniać, oraz przyjmować trenerów. Tak więc proszę żeby obyło się bez pyskówek, wyzwisk i innych dziwnych zachowań. Daję Davixxowi 100% władzy i może on z niej w pełni korzystać. Jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ft-agh.pun.pl www.predator.pun.pl www.eit-pcz.pun.pl www.mysterycabal.pun.pl www.orkan-mojecice.pun.pl